Evden Eve Nakliyat Dikkat Edilmesi Gerekenler
18 Aralık 2018
Gözünüz Arkada Kalmasın
23 Aralık 2018

 

İstanbul Osmaniye evden eve nakliyat firması olarak hem şehir içi, hem de şehir dışı taşımacılıkta en güvenilir ve öncü firmalardan biriyiz.

Firmamızı bu denli çok tercih edilir kılan ise yalnızca güvenilir olması değil. Bunun yanında;

  • Asansörlü sistemler ve donanımlı araçlar kullanıyor olmamız,
  • Çalışanlarımızın taşınma konusunda uzman ve deneyimli olması,
  • Paketleme ve yerleştirme yapıyor olmamız,
  • Sigortalı taşımacılık sistemlerini kullanıyor olmamız,
  • Eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi özenle yaklaşıyor olmamız,

Tercih ediliyor olmamızdaki diğer etkenler. Yıllardır aynı sektör içinde hizmet veren bizler Avrupa  Nakliyat olarak size hiç iş bırakmadan taşınmayı gerçekleştiriyoruz. Size ise yeni evinizin keyfini doyasıya çıkarmak kalıyor.

Taşınmanın En Kolay Hali

Taşınmak size zor gelebilir. Üstelik bir de yağışlı ve soğuk ya da çok sıcak bir havada taşınmanız gerekiyor ise bu durumun zorluğu ikiye katlanacaktır. Ancak bizler, taşınmanın tüm ayrıntıları ile kendimiz ilgileniyor. Eşyalarınızı paketliyor, araca yüklüyor ve indirip yerleştiriyoruz. Bu sayede sizlere de hiç iş kalmamış oluyor. Avrupa evden eve nakliyat

Bazı nakliyat firmaları, taşınma sırasında yalnızca hazırlanmış ve paketlenmiş eşyaları araca yükleme görevini üstlenir. Aynı şekilde varılan noktada da eşyaları gelişigüzel ortalığa bırakır. Ancak bizler işimizi önemseyen bir firmayız. Dolayısıyla eşyalarınızı özenle paketliyor ve taşıyoruz.

Pahalı Eşyalarınızı Sigortalıyoruz

Tarihi eser, tablo, vazo, aştın ya da gümüş kaplama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar göreceğinden korkabilirsiniz. Ancak bizler buna da bir çözüm getiriyoruz. Eşyalarınızı sigortalıyor ve güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Eşyalarınız araçlarımızda da oldukça güvendedir. Hiçbir eşyanız üst üste konmaz ve üzeri açık bir şekilde taşınmaz. Bu son derece tehlikeli bir taktiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın