Ev Taşıması Öncesi Yapılan Hazırlıklar

Ev Taşıma hizmetleri

evden eve taşıma

. Taşınmadan birkaç hafta önce kutu ve paketleme malzemesi toplamaya başlayın. veya nakliye firmasından talep edebilirsiniz.

2. Kendinize evde rahat bir paketleme alanı yaratın, paketlemeyi dikkatle yapın( profesyonel paketleme uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.).

3. En çok ihtiyacınız olan eşyaları farklı bir kutuya ayırmayı unutmayın.(taşıma kargaşasında kolayca ulaşmanız için..

4. taşıma planı hazırlayın. yeni evinize eşya gelirken neyin nereye konulacagı vb detayları içeren notlar olabilir

5.Taşınırken aynı zamanda ‘arının’ (gereksiz ,eski eşyalarınızı atın diğer eve yerleşme esnasında bu eski ve gereksiz eşyalar size sorun yaratmasın

6. Kutularınızı sağlam bir şekilde bantlayıp etiketledikçe bir kenara dizin ve kutuları yaparken agır yapmamaya özen gösterin. taşıma zamanında yapılan ağır kutular yırtılmakta..

7. Tüm eşyalarınızın yeni eve gittiğine emin olun. eşyalar taşındıktan sonra . evinizi kontrol edin varsa acık camlar veya acık bırakılan musluklar onları kapatın

Lütfen diğer bilgileri öğrenmek için firmamızın müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz

Sigortalı Ev Taşıma

sigortalı evden eve nakliyat Avrupa Nakliyat Ev Taşıma Eşyaların sigortalanması son derece önemlidir. Biz taşınma sırasında oluşabilecek hasarları önleme amaçlı olarak, eşyaları sökmekte ve her parçayı uygun paketleme malzemeleri ile sararak taşınmaya uygun hale getirmekteyiz. Avrupa Nakliyat Eşyaların hasar almasını önlemek için elimizden gelenin en iyisini ve aynı zamanda piyasanın da en iyisini yapmaktayız. Fakat elimizde olmayan nedenlerden dolayı bazen hasarlar oluşabilir. Bunlara karşı da eşyaları geniş kapsamlı olarak sigortalayarak güvence altına alıyoruz. Evden eve nakliyat  bakımından ekonomik ve güvenilir firmayız.

Şehirler arası ev taşıma

Şehirler arası taşımalarda kalitenin dogru adresi .Başka bir şehirler arası ev taşıma artık Avrupa nakliyat ile çok kolay. Yapacağınız tek şey telefonla aramak. Bulunuduğunuz şehire kolaylıkla taşıyorlar. Hiç yorulmadan gelip taşıyorlar. Hiç yorulmadan ev taşıma strese girmeden evinize taşınıyor.. Kolay bir biçimde eviniz kurup yeniden dizayn ediyorlar. Eviniz eksiksiz bir biçimde alıp eksiksiz bir biçimden yeni evinize taşıyorlar. Batı ülkelerinde bu olay sürekli kullanılmaktadır. Batılar neredeyse bütün ev taşımalarında şehirden şehire ev taşımaktadır.
Batılar taşımacılık sektöründe oldukça ileri bir seviye geçtiklerin söyleye biliriz. Batılı ülkeler ilden ile taşımacılıkta çok büyük teknolojiye sahip olup bizim ülkemize göre oldukça gelişmiş bir düzeyde diye biliriz. Bundan dolayı Türkiye bu adımda geride diye biliriz. Son zamanlarda yatırım oldukça fazla olan sektör iyi bir seviye gitmektedir.

Arayın