NAKLİYAT ÜCRETLERİ

Şehirler arası nakliyat yaptırmanız gereken durumlar için araştırmanız gereken bir çok konu olacaktır.

 

Şahirler arası nakliyat yapan firmaların eşyalarınızın zamanında taşıyıp taşıyamayacağı,

Şehirler arası nakliyat yapılırken taşınacak ev veya ofis eşyalarınızın olası hasarlara karşı sigortalanıp sigortalanmayacağı,

Demonte ve monte işlemelerinin firmaya ait olup olmayacağı,

Tüm bu konular kadar önemli diğer bir unsur ise tabi ki şehirler arası nakliyatın size kaça mal olacağıdır. Öncelikle internet ortamından pek çok şehirler arası nakliyat yapan firma bilgilerine ulaşabileceğinizi bilmeniz gerekir. Firmalarla telefon görüşmelerinizde isteklerinizi açık bir şekilde belirtmelisiniz.  Bu firmalar size telefonda istekleriniz doğrultusunda fiyat vereceklerdir. En uygun fiyat veren firma kadar size en çok güven veren firmanın da önemli olduğunu bilmelisiniz. Mesela eşyalarınızı sigorta yaptırmayacak veya olası kazalar sonucu meyadana gelebilecek olan hasarı karşılayacağına taahhüt edemeyen firmalar size çok daha fazla paraya mal oabilirler.

Şehirler arası nakliyat ücretleri için fiyatı değiştiren en önemli unusur tabiki şehirler arası uzaklıktır. Bazı şehirler arası nakliyat ücretleri için size baz olabilecek bir kaç fiyatlandırma örnekleri sunalım:

İstanbul-Ankara arası  en düşük fiyat 1800 tl civarındadır.

İstanbul – İzmir arası en düşük fiyat  1800 tl ve civarındadır.

İstanbul – Bursa arası  en düşük fiyat 1500 tl ve civarındadır.

 

Arayın