Şehirlerarası Taşınma Hizmetleri
21 Aralık 2018
İstanbul Çorum Nakliyat
28 Aralık 2018

Profesyonel Taşınma Hizmetleri

. Kilometrelerce yol boyunca eşyalarınız o firmanın güvencesi altındadır. Bu nedenle referansı olmayan ve güven vermeyen firmalar ile sırf ucuz oldukları için çalışmamalısınız.

Bizler Avrupa Nakliyat olarak yıllardır şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti veren uzman firmalardan biriyiz. Tüm çalışan kadromuz taşınma konusunda deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Eşyalarınız tek tek paketlenir, taşınır ve varılan noktada yerleştirilir. Sizler asla yorulmadan taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik çok uygun rakamlara.

Donanımlı Araçlar İle Hizmet

Eşyalarını için kullandığımız araçlarımız kapalı ve açık kasa olmak üzere değişiklik göstermektedir. Yani hava koşulları kötü olsa dahi, kapalı kasa araçlarımızda asla eşyalarınız zarar görmez. Bu sayede kilometrelerce öteye güvenle eşyalarınızı taşıyoruz. Tabi ki bu araçlarımızın kasa kısmı geniş olduğu için hiçbir eşyanızı üst üste koymamız gerekmiyor ki bu da kırılma riskini ortadan kaldırıyor.

Eşyalarınız varılan noktada ev ya da işyerinize özenle yerleştirilir. Böylelikle saatlerce, hatta günlerce eşyalarınızı yerleştirmek ile uğraşmamış olursunuz. Eşyalarınızı toparlarken gösterdiğimiz özeni, yerleştirirken de göstermekteyiz.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Uzun yolculuklarda, eşyalarınızın zarar göreceğine yönelik düşünceleriniz oldukça doğaldır. Üstelik çalıştığınız firmanın da güven vermesini istersiniz. Bizler sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde sizlerin bu endişelerinizi en aza indirgiyoruz. Yani pahalı eşyalarınızı sigortalıyor ve bu eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tarafınıza ödeme yapıyoruz.

Eşyalarınızı alacağımız ve teslim edeceğimiz yeri söylemeniz yeterli. Diğer tüm ayrıntılar ile bizler ilgileniyoruz. Eşyalarınızı özenle yüklüyor ve boşaltıyoruz. İstanbul Mersin evden eve nakliyat firması Avrupa Nakliyat olarak, uzman kadromuzun sunduğu profesyonel taşınma hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın