Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımalarda sigortalı taşıma hizmeti
Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılık

İstanbul ilinde başka bir ile taşınmak isteyen kişilerin aklına ilk olarak garantili ve iyi bir hizmet sunan firma gelir. Kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmanın yanı sıra sigortalı taşımacılık isteyen kişiler de olabilir. Önemli olan ev eşyaları ya da ofis sahibi kişiler ofis taşımacılığı yaptırmak istediğinde eşyalarını sigortalatmak isteyebilir.

Şehir içi eşya taşımacılığında sigorta mecburi gözükmese de şehirlere arası taşımacılık da neredeyse sigorta zaruri hale gelmiştir. Her ne kadar firma çalışanları ve şoförleri işinde titiz ve özen göstererek hareket etse bile beklenmedik bir sorun üçüncü kişi veya olay tarafından ortaya gelebilmektedir. Bu yüzden sigortalı taşımacılık taşınacak eşyalar için oldukça önemlidir. Avrupa nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli, uzman kadro ve birçok nakliye araç filosu ile hizmet etmekte ve aynı zamanda gerektiği durumlarda sigortalı taşımacılık sunmaktayız.

.

İstanbul Sigortalı Taşımacılık Avrupa Nakliyat

Nakliyat hesaplama
lk olarak şehirler arası ev taşıma işlemlerinde her sigorta şirketi bu sorumluluğu almayabilir. Sigortalı ev taşıma sistemi biraz farklılık içerir. Komple sigortalı nakliyat olarak bir hizmet bulunmaz. Yol sigortası diye adlandırılan bir sözleşme sigortalı taşımacılık için var olan sistemdir. Taşıyıcı firmanın araç plakası ile müşterinin kimlik bilgileri anlaşma olarak bir kağıda dökülür. Sigortacılık taşıma süreci aracın içinde olan eşyaların diğer adrese ulaşan kısmına kadar geçerli olur. Geniş kapsamlı sigortalı taşımacılık daha pahalı olduğu gibi oldukça da teferruatlıdır. Bu yüzden Avrupa nakliyat olarak şehirler arası sigortalı taşımacılık hizmetimizde sigorta dışında kalan yükleme kısmı için profesyonel çalışanlarımız ile temiz vermekteyiz. Yani alınan eşyalar araca yüklenirken özen ile hasar vermeden gerçekleştirilir. Böylece müşterilerimizin aklında hiçbir kuşku kalmaz.

İstanbul Sigortalı Taşımacılık Avrupa Nakliyat

Nakliyat hesaplama
İstanbul Sigortalı Taşımacılık Avrupa Nakliyat
Avrupa nakliyat olarak sigortalı taşımacılıktan yararlanan müşterilerimize, sigorta kapsamı dışında kalan kısımlarda yardımcı olmaktayız. Çalışanlarımız eşyalar araca yüklenirken de sigortalıymış gibi özen gösterip oldukça dikkatli ve ehil bir şekilde taşıyıp dizmektedir. İstanbul sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile hem eşyalar taşınırken hem de araç içerisindeyken ve yeni adresine yerleştirilirken hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Arayın