Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Tüm yurda şehirler arası taşımacılık hizmeti veren firmamız aynı zamanda parça eşya taşıma hizmetinide aynı hassasiyetle vermekte. şehirler arası evden eve nakliyat ücretleri ilden ile veya şehirden şehire farklılık göstermekte. örnegin istanbuldan güneydoğuya olan taşımalar biraz maliyet açısından diğer şehirlere göre daha fazla maliyete sahip veya karadeniz bölgesine göç etmek isteyen müşterilerimiz biraz fazla ödemek zorunda kalıyor. bunun başılaca sebebi Güneydogu veya karadeniz bölgeleri güzergah olarak taşımanın az yapıldığı bölgeler. bu da haliylen taşıma ücretlerini artırmakta. istanbul şehirler arası nakliyat ücretlerini ögrenmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Nasıl bir hizmet istiyorsunuz ?
Eşya Nereden Nereye Taşınacak?
Evinizin Oda Sayısı Nedir?
Kaçıncı katta oturuyorsunuz?
Hangi eşyaları paketleyeceğiz?
Fiyata etki eden diğer faktörler ?
Araç size özel mi olacak ?

Avrupa Nakliyat olarak nakliyat fiyatları verirken bazı hususları dile getirmekte fayda var .Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak Şehirler arası  nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir. Avrupa nakliyat  ekibi hem şehirler arası hem de şehir içi evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir  sahibi olmak için firmamızdan ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz. veya eşya fotoğraflarınızı whatsapp tan göndererek  taşıma ücreti alabilirsiniz.. Avrupa Nakliyat iletişim formundan  iletişim bilgilerinizi göndererek  yardım alabilirsiniz. Ayrıca  yakıt, işçilik, malzeme, kat yüksekliği, asansör kullanımı vb. etmenleri bildirerek  en doğru ve en uygun fiyatlandırma yapılacaktır..

ad25
şehirler arası evden eve taşıma ücretleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Nakliyat fiyatını etkileyen faktörler

Fiyata etki eden diğer faktörler
Asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız bu hizmetin her şehirde farklı bir fiyat tarifesi vardır. Bunu firmamızla görüşüp en dogru bilgiyi alabilirsiniz.

Kamyon ile bina girişi arası mesafe 30 metreden fazla olursa firma bu mesafe içi ilave Ücret talebinde bulunur.( firmamız bu durumlar için önceden eskpertiz hizmeti vererek taşınacağınız yeri ve eşyanın alınacağı yeri görüp fiyatlandırma yapmaktadır.)

Özellikle sitelere yapılan taşımalarda bu sorun sıklıkla yaşanmaktadır. Nakliyat kamyonu site içine giremeyince oluşan mesafe için ilave ödeme yapmanız gerekir.

Piyano veya para kasası gibi özel ve ağır bir eşyanız varsa bu eşyanın taşınması da ilave ücret gerektirir.(firmamız hem piyano taşımalarda hemde para kassı taşımalarda özel ekip ve ekipmanlarla taşıma vermekte

Duvar delme gerektiren montaj işlerini nakliyat firmalarının büyük çoğunluğu yapmaz. Böyle bir hizmet istiyorsanız firmadan bunu talep etmeniz gerekir.

Avrupa Nakliyat eşyamı istanbuldan ankara taşıdım . çok memnun kaldın ilk başta hiç bilmediğim sadece internetten ulaştığım için biraz tereddütüm vardı ama maşallah hiç bir çizik bile olmadan eşyamı tertemiz taşıdılar buradan herkese tavsiye edeceğim düzgün firma

meliha kaya

Evimi iskenderundan tuzla ya avrupa nakliyat araciligiyla tasidim. Personeller sagolsunlar toplamasinda kurulumunda yardimci oldular. Tavsiye ederim gonul rahatligiyla tasiyabilirsiniz avrupa nakliyata tesekkur ederim.

Ali S...

Ankara’dan İstanbul’a evimizi taşittik ilk kez aradığımızda hemen cevap verdiler ve 10 dakik içinde gelip evimizi kamyon yüklediler çok düzenli bir şekilde, çok güler yüzlü ve çok iyi çalışanlarınız var teşekkürler Avrupa Nakliyat.

Ali Kotan

IPaketleme için 1 gün önce gelindi. Paketleme özenle yapıldı. Firma asansör kullanacağı için teklif ettiği fiyattan biraz fazla fiyata anlaştık. Zamanlama süperdi. çalışanlar iyiydi. Eşya gerçekten fazlaydı ama hiçbir eşya zarar görmedi. Mobilya kurulumu süperdi. Taşınma öncesi nakliye şirketlerle ilgili duyduklarım yüzünden çok stresliydim. Avrupa Nakliyat gerçekten işini bilen bir ekipten oluşan bir firma.O tip hiçbir sıkıntı olmadı. sahininden sitesindeki puanlar şişirme gelmişti. Ama ben de yüksek bir puan verdim. Avrupa Nakliyat yetkilileri süreç boyunca telefonla arayıp ters giden bir şey olursa hazır olduklarını belirttiler. Ters giden bir şey olmadı. Bir daha taşınırsam Avrupa Nakliyat firmasını tercih ederim

Ferhat Yıldırım

Arayın