İstanbul Çorum Nakliyat
28 Aralık 2018
Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma -Avrupa Nakliyat
11 Mart 2019

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat

İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat firmalarının ne kadar güven verdiğini hiç düşündünüz mü? Bizler Avrupa Nakliyat olarak eşyalarınızı kendimize atilermiş gibi hassasiyetle taşıyoruz.

Günümüzde nakliyat hizmeti veren onlarca firma bulunuyor. Bu firmaların çoğu, teknolojik taşınma sistemlerinden bihaber. Teknolojik taşınma sistemleri eşyaların zarar görmeden direkt evden araca yüklenmesini sağlıyor. Merdivenlerden ya da bina asansörlerinden indirilmiyor

Asansörlü taşıma sistemleri yalnızca eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamıyor. Aynı zamanda eşyaların daha kısa sürede, hızlıca araçlara yüklenmesine de yardımcı oluyor. Yani birkaç gününüzü alabilecek yükleme işlemleri yalnızca birkaç saatte bitiyor.

Tertemiz Taşınma Hizmetleri

Taşınma sırasında etraf dağılır, kirlenir ve çoğu zaman eşyalar tam paketlenemez. Bu da eşyaların yolda çizilmesine ya da kırılmasına yol açabilir. Bizler Avrupa Nakliyat olarak uzman bir nakliyat firmasının tüm gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Kalın ve işlevsel paketlerimiz ile eşyalarınızı kaplıyoruz. Bu paketleme sistemleri eşyalarınız varılan noktaya ulaşıncaya kadar dayanıyor.

Bunu yapıyor olmamız hem sizin yorulmanızı engelliyor, hem de ortalığın kir pas içinde kalmasını. Profesyonel kadromuz tüm eşyalarınızı tek tek paketledikten sonra araçlara yüklüyor. Bu sayede çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, koltuk takımı ve masa gibi hassas eşyalarınız asla zarar görmüyor.

Bizden Teklif Almadan Taşınmayın

Ucuz olan nakliyat firmalarının amatör olduğunu da unutmayın. Bu firmalar, eşyalarınızı gelişigüzel taşır, yükler ve bırakır. Bu da eşyalarınızın çizilmesine, bozulmasına, kırılmasına neden olur. Yeni eşya masrafına girmemek için ucuz olan ancak güven vermeyen nakliyat firmalarından uzak durun.

Bizler hem ekonomik rakamlara sahip olan, hem de taşımacılık anlamında profesyonel olan bir ekibiz. Dolayısıyla eşyalarınız bizler emanetken gözünüzün arkada kalmasına gerek kalmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın